Pirmas puslapis      Apie žaidimą      Registracija      Forumas       Taisyklės       DUK          

Forumas
<<< Atgal į pagrindinį forumo puslapį

Kaip taisyklingai kreiptis i Pagalbos skiltį “Pranešti apie klaidą” ir keletas taisyklių.

Ši tema yra užrakinta.

The_One

2010-12-31 07:26
Pasitaiko, kad žaidėjams kyla įvairiausių klausimų, į kuriuos jie neranda atsakymo nei žaidimo taisyklėse, nei forume. Tada lieka paskutinis "pagalbos šauksmas" - kreiptis į žaidimo administraciją.

Taigi, patarimas, prašymas, KAIP teisingai ir tvarkingai susisiekti su administratoriais ir moderatoriais, prižiūrinčiais šį žaidimą:

1. Kreipdamiesi į moderatorius formuluokite savo pranešimą mandagiai. Bet kokie grasinimai ir ižeidinėjimai yra netoleruojami ir už juos teks atsakyti; galite būti net blokuotas be jokio atskiro įspėjimo.

Žinutę pradėkite apibendrindami, dėl ko rašote. Toks turėtų būti pats pirmas Jūsų sakinys.
Kitoje eilutėje iš karto pereikite prie klausimo ar problemos esmės. Sakiniai turėtų būti trumpi, aiškūs. Moderatoriai nera lietuvių kalbos mokytojai ir tikrai nelaužys galvos, kad suprastų apie ką Jūs parašėte ar ką Jūs turėjote omenyje.

2. Į kiekvieną laišką stengiamasi atsakyti kuo greičiau. Moderatoriai nėra robotai ir nebudi prie pašto dėžutės laukdami Jūsų naujų laiškų. Taigi, jeigu Jūs kas valandą ar dvi siųsite laiškus, tai nepagreitins problemos sprendimo; priešingai - didesnis laiškų kiekis reikalauja daugiau moderatorių laiko. O piktybinių "šiukšlintojų" laiškai bus ignoruojami ir iškart trinami.

Atsakymų į dalį Jūsų laiškų teks palaukti ilgiau. Tai lemia aprašytos problemos sudėtingumas arba moderatorių turimų laiškų skaičius (15-20 % laiškų būna pakartotini nekantrių žaidėjų arba piktybinių šiukšlintojų žinutės). Sprendžiant sudėtingesnę problemą, tikrinamos visos įmanomos versijos, susiję žaidejai - todėl atsakymo sulauksite vėliau.

Jeigu Jūsų žinutė parašyta pagal visas aukščiau paminėtas taisykles, ji TIKRAI yra ar netrukus bus nagrinėjama.

3. Žaidimo administracijai visi žaidėjai yra lygūs. Nesvarbu, ar Jūs žaidžiate su pirktais auksiniais ar ne. Taigi, jeigu esate nubaustas, informacija kaip ir už kiek Jūs įsigijote auksinių yra visiškai neaktuali. Auksiniai - tai Jūsų savanoriškas apsisprendimas naudotis papildomomis paslaugomis žaidimo metu. Tačiau tai nesuteikia jokių išskirtinių teisių kitų žaidėjų atžvilgiu svarstant nusižengimus žaidimo taisyklėms.

4. Jei taisyklės yra pažeidžiamos, žaidimo administracija prasikaltusius iš karto baudžia be atskiro įspėjimo. Nes pažeidęs taisykles žaidėjas irgi neįspėja administracijos, kad pažeis taisykles.

5. Baudos dydis priklauso nuo nusižengimo sunkumo, padarytos žalos, nuo to ar žaidėjas pripažįsta pažeidimą, ar bendradarbiauja su administracija sprendžiant iškilusią bėdą, ar skaitė taisykles, ar buvo mandagus su kitais žaidejais.

6. Dažnas žaidėjas, gavęs nuobaudą, mano, kad jį nubaudė “už nieką” ir nusprendžia pasidalinti neįkainojama savo "patirtimi" forume, viešajame pokalbių kambaryje, ant sienos ir t.t aptariant, kaip juos nesąžiningai nubaudė “blogieji” žaidimo moderatoriai. Tokio pobūdžio žinutės bus trinamos, o autorius, ieškantis užtarėjų tokiu būdu, bus nubaustas papildomai.

P.S. Ši tema ateityje bus pildoma.

Sėkmės!

Puslapiai:
Ši tema yra užrakinta.
© 2009 - 2020 Sferos v1.04     Pranešti apie klaidą     Papildyti aukso atsargas