Pirmas puslapis      Apie žaidimą      Registracija      Forumas       Taisyklės       DUK          

Forumas
<<< Atgal į pagrindinį forumo puslapį

PATARIMAI NAUJOKAMS - privalomas nebulvarinis skaitalas visiems be išimties!

Ši tema yra užrakinta.

GM

2010-05-18 20:51
SFEROS - STRATEGINIS ŽAIDIMAS
O strategija - tai ne tik resursų kaupimas ir karinių pajėgų gamyba, bet ir diplomatiniai santykiai, leidžiantys laimėti karą neiššovus nė vieno šūvio. Arba neiššovus nė vieno SAVO šūvio .

GM

2010-06-03 13:37
PRADŽIA (o pradžioje, kaip žinome, buvo tik žodis)
Pradedant žaisti svarbiausia yra resursai (maistas, geležis, nafta, mineralai). Kuo aukštesnio lygio bus jūsų resursiniai pastatai, tuo daugiau jie pagamins ir tuo greičiau jūsų miestas galės vystytis ir plėstis. Būtinai pasistatykite sandėlį ir bunkerį - jie tikrai pravers.
Patarimas - neskubėkite gaminti kuo daugiau karinių pajėgų, jei nesiruošiate nieko pulti. Kam jums tie keli kareiviai, jei pas jus atskrenda pulkas naikintuvų? O jei neturite kur dėti resursų ir nenorite jų atiduoti priešams, įstokite į jums patinkantį aljansą ir tiesiog nusiųskite juos tam žaidėjui, kuriam jų tuo metu labiausiai reikia. Patikėkite, jūsų geri darbai nebus pamiršti. Na, o jei jau taip ir atsitiks, visada galima pakeisti aljansą.


SANTYKIAI ALJANSE (ir kada gi jie man duos @?)
Aljanso santykių esmė - pagalba vienas kitam, tarpusavio pagarba ir supratimas. Jei aljanso draugas prašo pagalbos - padėkite jam. Nepykite ant jų, jei ilgokai neprisijungus ir jūsų mieste prisikaupus per daug resursų jus užpuls aljanso nariai - tegu jau resursai atitenka jiems, o ne priešams. Dar labai geras dalykas - pavaduotojai. Susitarkite ir kas nors iš draugų galės prisijungti už jus ir sutvarkyti visus reikalus. Kada gausite @? Viskas labai paprasta - kaip šauksi, taip ir atsilieps. Jei busite naudingi aljansui, nenusišnekėsite, nerašinėsite kvailų žinučių ir būsite draugiški - @ gausite palyginti greitai.


SANTYKIAI SU PRIEŠAIS (nuo meilės iki neapykantos ir atvirkščiai)
Nepamirškite, kad priešas - tai toks pat žmogus kaip jūs, tik sėdintis "kitoje interneto pusėje". Jis gali būti gudrus, gali būti kvailas, gali nekreipti į jus dėmesio arba viską atsiminti ir ilgai ir nuobodžiai jums keršyti. Kartais priešas gali tapti draugu ir atvirkščiai. Na, bet čia jau jūsų politika - kitą kartą kuo daugiau triukšmo, tuo įdomiau .


PLĖTRA (kai norite turėti daugiau nei vieną miestą)
Du miestai - dvigubai geriau nei vienas miestas. O trys - tai jau ir trigubai Daugiau resursų, daugiau veiksmo, aukštesnė vieta statistikoje. Susiraskite jums patinkančią oazę, išnaikinkite visus monstrus ir įkurkite joje naują miestą. Ar naujas miestas turi būti arti, ar toli nuo jūsų sostinės - jūsų sprendimas. Jei arti - patogu greitai persiųsti resursus ir karines pajėgas. Jei toli - patogu planuoti priešo puolimus.


ASMENINĖS ŽINUTĖS IR POKALBIAI (arba kas ta socialinė inžinerija?)
Tikriausiai jau pastebėjote, kad žodžiai AČIŪ, PRAŠOM ir ATSIPRAŠAU nekainuoja nieko, o jų poveikis - didelis. Pasitelkus mandagumą, kantrybę ir pagarbą galima pasiekti daugiau, nei žodžiais A GIRDŽ, GAIDY.


KARAS (o kaip gi be jo?)
Kartais susitarti nepavyksta. Tada kyla karas (pažįstama situacija, ar ne?).
Sferose nėra atsitiktinumų ir jeigu jūsų kariuomenė galingesnė už priešo - jūs ir laimėsite.
Šiame žaidime, priešingai nei daugelyje kitų (kur būna tik 2 kintamieji - ataka ir gynyba) yra 4 skirtingų tipų karinės pajėgos, turinčios iš viso 8 kintamuosius. Apie tai geriausia pasiskaityti taisyklėse. Jei nesupratote perskaitę vieną kartą, nenusiminkite (ne jūs pirmas) ir perskaitykite dar kartą. To dažniausiai užtenka.


TAISYKLĖS (ten raidžių dar daugiau, bet kaip kitaip sužinoti how stuff works?)
Su taisyklėmis viskas yra labai paprasta - nežinojimas nuo atsakomybės neatleidžia.
Internetas - vieša erdvė ir už visus tuos blogus dalykus, kurie surašyti mažomis raidėmis taisyklių pabaigoje galite būti išmesti iš žaidimo. O kartais gali ir dar blogiau baigtis (tikriausiai girdėjote tas liūdnas istorijas apie nešvankių komentarų rašytojus naujienų portaluose?). Jei trumpiau - keiksmažodis chate - tyla iš karto. Na, nebent administratorius ar moderatorius nepastebės. Ir ne, rupūžytė rugienoje ar po perkūnais nėra keiksmažodžiai. Kas yra keiksmažodžiais jūs puikiai žinote, bet tomis žiniomis dalintis nepatartina .


PAGALBA
Jei kas nors neveikia, arba veikia ne taip, kaip turėtų veikti - rašykite. Sako, ten dar ir aukso už dyką duoda
Nesupykite, jei ne iš karto gavote atsakymą - geriausiu atveju tai įvyksta per kelias minutes, blogiausiu - per 24 valandas. Nors mūsų administratoriai ir moderatoriai ir yra prirakinti prie kompiuterių su grandinėmis, jie vistiek randa laiko apsimesti, kad nori valgyti, miegoti ar dar blogiau - pareiškia teises į asmeninį gyvenimą. Nei mums, nei jums tas nepatinka, bet ką padarysi - jie irgi šiek tiek žmonės .


GERO ŽAIDIMO!

GM

2010-06-03 13:42
Toliau į šią temą perkopijuosiu įdomesnius kitų žaidėjų patarimus iš kitų forumo temų

Picius

2010-06-03 13:43
GIDAS NAUJOKUI KAIP GREITAI DIDINTI POPULIACIJA

Sveiki, noriu jums parodyti kaip greiciau pasididinti pop.

Pirmas zingsnis statykite tik 5 pastatus. Ferma , Gelezi , Nafta , Mineralus ir Sandelo.
Pastatykite juos pirmuosisu keturi (ferma,gelezis,nafta,mineralai) pastatykite iki 13 lygio ir jus turesite jau pop 52pop
O sandeli pastatykite iki 8 lygio, ir turesite 60pop.
Dar reikia 20 pop , statykite ambasada 1 lygio , prekybos centra 7 lygio , Valdymo centra 7 ir Bunkeri 5 lygio.
Tuomet turesite 80 pop.

Antras zingsnis, is viso laukeliu zaidime yra 45 , pastatu skirtingu yra 22 , is kuriu vienas yra deco, vadinasi 21 pastatas.
Turedami 100pop jus galite statyti vel po viena pastata (ferma,gelezi,nafta,mineralus) ir turesite jau po du tos pacios rusies pastatus.
Vadinasi jusu zaidimo lauke bus 21 + 4 = 25 pastatai , reiskiasi dar lieka 45 - 25 = 20 tusciu vietu.
tas 20 tusciu vietu tiesiog kai turesite 80pop pristatykite 20 deco ir taip greitai gausite 100pop akimirksniu.
Gave 100pop akimirsniu statykite iskarto tuos pastatus (ferma,gelezi,nafta,mineralus).

Trecias zingsnis, kai turesite visus pastatus (zinoma ne visus deco, tik 1 uzteks deco su 15 lygiu) , galesite dar pasistatyti po viena (ferma,gelezi,nafta,mineralus)
Ir tada turesite po 3 kiekvienos rusies pasatus. Tiesiog nugriausite 4 deco , kiek zinau 1 pastato nugriovikas 1000 gelezias, tai tikrai nebus daug

Manau visi supratote kaip galima greiciau sustipreti ir pasiekti aukstumu.
Jeigu kam kyla kokiu problemu kreipkites i Picius.

Veliau gal dar parasysiu puolimo ir gynybos taktiku, arba tai liks ally viduje.

Renegade

2010-06-03 13:44
GIDAS NAUJOKUI KAIP NEBUTI SUBOMBARDUOTAM GALINGESNIU ZAIDEJU

Sveiki, nenumaldomai arteja ta diena kai taika dings ir pasipils musiai, karai ir t.t.

Pabandysiu jums paaiskinti kaip reiketu elgtis norint issaugoti savo karius, resursus ne tik dienos metu bet ir per nakti, juk noliferiai tik to ir laukia kol jus uzmigsit ir paliksit savo karius ir tankus be prieziuros visada buvo ir bus tokiu kurie diena miega o nakti zaidzia

Taigi pradekime:

Pradesime nuo paprasciausio kariu(i sia savoka as talpinu ir tankus ir lektuvus ir kita karine technika) apsaugojimo nuo puolanciojo flotiles pamatete kad i jusu miesta lekia toks kiekis kariu kurio jus neatremsite, tad belieka viena iseitis, patraukti puolejui is tako visus karius ir resursus, kad puolantysis negautu jokios naudos tik minusa(siusti jam karius kainuoja). taigi sulaukiate kol liks 3 ar maziau minutes iki musio pradzios ir issiunciate savo kariuomene pulti kokia netolima oaze ar zaideja. ir sulaukiate tokio laiko tarpo kai jusu atsaukta kariuomene grys veliau negu atvyks prieso kariuomene(tik nepamirskite kad atsaukti turite tik tris minutes) ir vuolia priesas iseina nieko nesudauzes ar pavoges.

Antras pavyzdys
Resursu issaugojimas(labai nesupykite nes galiu ir pameluoti, taisykles apie tai neraso praktikos siame zaidime dar neturiu) vyksta viskas taip pat kaip ir kariu issaugojime tik kartu su kariais jiems i kisenes sukrauname savo resursus(tiksliai nezinau ar galima savo kariams sudeti resursus) jeigu mano sis teiginys yra klaidingas susirandate artimiausia aljanso nari ir jam issiunciate visus resursus ir jis juos gaves atsius jums atgal. taip liksite issaugoje resursus.

Trecias pavyzdys.
Kaip issaugoti kariuomene per nakti? paprasta, siusdami kariuomene jus galite ja pasiusti su trimis uzduotimis: puolimu, dislokacija, ir i pagalba draugui taigi einate miegoti 10 vakare prisijungsit 10 ryte taigi jus turite apsaugoti savo karius 12 valandu.

Dislokacijos budas bus naudingas tada kai turesite daugiau miestu tad jo nenagrinesiu.
Tad: susirandate aljanso nari kuris yra nuo jusu nutoles per 6h ir pasiunciate visa kariuomene pas ji pasirinke pagalbos draugui varianta(tik nesumaisykite su puolimu nes nukariausite drauga )
ir kitu metodu puolimu galite naudotis siunciant i kariuomene i oaze arba neaktyvu zaideja
taigi tokiais budais jusu laivynas grys 10ryte ir busit ramus

Aciu uz demesi
Siais ir kitais klausimais galite kreiptis i mane per PM

Puslapiai: 1  
Ši tema yra užrakinta.
© 2009 - 2020 Sferos v1.04     Pranešti apie klaidą     Papildyti aukso atsargas