Pirmas puslapis      Apie žaidimą      Registracija      Forumas       Taisyklės       DUK          

Forumas
<<< Atgal į pagrindinį forumo puslapį

Dėmesio! Tikra informacija apie žaidimą ir kas jo laukia?!


SFEROS-PLANERA

2014-07-14 00:18
Laba diena. Gerb. žaidėjai,
Dar kartą parašysiu temą apie žaidimo situacija, kuri buvo ištrinta dėl neaiškių priežasčių.

Taigi,pradėsiu nuo paprasčiausiu dalykų ir pratęsiu iki pat dabar.Kaip visi žinome šis žaidimas atsirado 2010 metais , ir veikia iki dabar. Tik turbūt daugeliui naujų žaidėjų ir bežaidžiantiems kyla klausimas, kur ir dėl kokių priežasčių dingo žaidimo administracija, ir kaip su ja susisiekti, kai mažai, kas beadministruoja žaidimą.

Galiu pasakyti vieną, po Akira Mobile sukurto naujojo žaidimo "Planera" visas administratorių laikas buvo skirtas administruoti naująjį projektą ir žaidimą padaryti populiariu ir pelningu. Dėl to nukentėjo Lietuvos "Sferų" žaidėjai, vien dėl to, kad niekas tam nebeskyrė dėmesio.Po mažėjančio pelno projekte buvo nutarta nebesirūpinti žaidimais (neskirti dėmesio), ir kai jie visiškai nebeneš pelno uždaryti.

Administratoriai daugelis išėjo iš darbo, o kiti buvo atleist, bei kiti perkelti dirbti kitoje srityje. Tikėtis, kad žadime bus "Update's" ir administratorių naujų net neverta, nes buvo aiški ir detali informacija,kad žaidimui dėmesio nebebus skiriama,nes nėra jokių galimybių ir tam lėšų.

Galiu pasakyti vieną,jog žaidimo administratoriai buvo tik samdomi darbuotojai, GM- programuotojas, bei Raison- administratorė. Tikėtis, kad jie sugrįš net neverta. Nemastykite, tai kad jie spicialiai neskyrė jums dėmesio, administratoriai gaudavo nurodymus ir juos vykdydavo.

Prieš vienerius metus šis žaidimas kainavo 10-tukstančių litų, o Planera tiek pat, bei kitos versijos. Bendra jų suma su (LT3,LV2) siekė 50-tukstančių litų. Gaila, bet pirkėjų vis neatsiranda.

Šiuo metu, mūsų žiniomis domėnas yra "išjungtas".

Daugeliui kyla klausimas, kiek dar laiko bus įjungtas šis žaidimas, galiu atsakyti , tiek laiko kol kiekvienas iš mūsų naudosis VIP paslaugomis, tol kol neš pelną

Mūsų žiniomis šiuose žaidimuose, taip pat žaidė ir žaidimo administratoriai, gaila bet jie naudojosi savo privilegijomis.
Žaidimas priklauso Metasite Business Soliution generalinima direktoriui Sarūnui Chomentauskui.
Duomenys: sarunas@exacaster.com , sarunas.chomentauskas@gmail.com , +37068506502 , skype : sarukas78

Buvusi žaidimo administratorė Raison (Egle Bojarskaite) - egle@akira.lt

Mūsų duomenimis buvo žaidėjų, kurie siuntė savo prašymus, dėl administratorio posto, vienu metu vos nebuvo paskirtu, bet dėl neaiškių priežasčių viskas nutrūko.

Yra žaidėjų tikinančių, kad žaidimo administratorius, turėjo ryšių su Cosa Nostra aljansu, bei buvusiu žaidėju Warrior(GM). Bei gavome tokią informacija, kad žaidimo moderatorius The_One, taip pat žaidė žaidimą su kitu acountų t.y FooXas.. Dėl šių priežasčių žaidime "Planera" dominavo , galim vadint ir, taip administratorių aljansas. Daugelis, kurie matė ir žaidė iš pradžių suprato, kad visos miestų apsaugos galėjo būti gaunamos nelegaliu būdų, iš žaidimo administratorių panelės pervedamu auksu ir nelegaliu būdu gautais kariais.

Tolesni žaidimo nutikimai prasideda Vasario mėnesį, kai žaidimą palieka visi žaidimo administratoriai, atsiranda paslaptingi žaidėjai, t.y Aqablo ir Robiax.. Tai žaidėjai, kurie pribaigė dalį žaidėjų, tuo metu buvo daug nukentėjusių, bei ,taip pat yra neatmetama galimybė, kad šiuose acountuose galėjo slėptis žaidimo administratoriai, ir taip keršydami žaidimo savininkui... Seniau buvo minėta, kad žaidimai iširo vien dėl to, kad nebuvo pasidalinta pinigais už projektą, ir administratoriai lėkė lauk.. (Tai yra tik žaidėjų nuomonė, rinkta informacija, kuri nebuvo galutinai patvirtinta faktais). Po šių nutikimų buvo suvaržytas, tuo metu galingiausias Planeros žaidėjas, kuriam tuo metu, kai nebebuvo administratorių buvo taikytos iš niekur nieko sankcijos - negalėjimas perkelti į vieną miestą kariuomenės ir nematymas ataskaitų, tuo metu vyko nežinomi dalykai...

Gaila, bet tuo niekas nesibaigia,po to praeina porą mėnesių ir žaidimą atakuoja ( numanomi admin multai), gudrus administratorius TheOne(FooXas) prieš baigdamas žaidimą užsiblokavo savo acountą su miestais, ir karine, ją išsiųsdamas pastiprinimu, paskui atsiranda naujas žaidėjas meškius, kuris kai buvo užblokuotas FooXas buvo nusiuntes puolimus į tuos miestus ir po kai kurio vėl persiėmė savo miestus, taip pat atgaudamas ir visą kariuomenę ( tai buvo padaryta, kol miestai dar nebuvo virtę oazėmis) , ir savo atakomis užpuolė, taip pat milijoninio pop žaidėją, iš to išėjo dideli nuostoliai ir žaidėjų užsiblokavimas. Kitaip tariant šis žaidėjas buvo , taip pat Battia(Batja).

Po kai kurio laiko žaidime atiranda naujas administratorius Andrius_A, daugelis tikisi, kad jis viską pakeis, gaila, bet tik buvo pataisomos mokėjimo sistemos " mokėkit tik o mes jums nieko" jie ir vėl išdūrė žaidėjus. Buvo ir numanomų žaidimo pirkėjų, bet dėl tam tikrų aplinkybių ir laiko trūkumo, niekas nieko nebepirko.

Teigti, kad žaidimo administratoriai, buvo šventi negalime, pagalvokite patys, kas būdamas žaidimo meistru, nenorėtų pats išbandyti šio žaidimo.

Šiuo metu žaidimą prižiūri Memon, tai moderatorius, kuris negauna jokio atlyginimo, jis buvo priimtas atrankos būdu, bet žaidimo neadministruoja, nes neturi tam prieigų o tik prižiūri. Kaltinti ir versti ką nors daryti neturime teisės, nes jis ne darbuotojas, o savanoris.

Taigi, krito pirmoj auka. t.y Akira Mobile pagamintas paskutinis gaminys Planera.net, kuris buvo skirtas Lenkijos rinkai.Gaila, bet jie nukentėjo taip pat žiauriai, administracija ten užsibuvo mėnesį o gal ir mažiau.. Gaila, bet investavimas be reikalo, paprastam naudotojui tik nuostoliai.

Baigdamas rašyti šią ilgą istoriją, taip pat, daug ko nepapasakota, noriu pasakyti, kad šiuo metu yra kiekvieno žaidėjo apsisprendimas ar verta čia žaisti ir investuoti pinigus ar tiesiog ieškotis kito žaidimo ar kitos veiklos.. O galbūt bus, koks geradaris, kuris norės nupirkti šį žaidimą ir pakeisti čia situacija. Peržiūrėjęs bendrą vaizdą, gaila žaidėjai traukiasi, bet dar nėra taip baisu, nors ir aktyvumo rodikliai yra minimalūs, bet užtenka... Gaila veiksmo nėra, bet ką jau padarysi, tokia ta realybė..

Turite klausimų rašykite šioje temoje į kurią mes atsakysime. Tai yra subjektyvi žaidėjų nuomonė už , kurią mes neatsakome. Turite informacijos visada galite kreiptis mums į pm. Informacija rinko Planerų Top. žaidėjai.

Akira mobile nebeegzistuoja , laiškų rašyti net neverta nes atsakymo vis vien negausit.
Ačiū.


pauliuxs6

2014-07-14 00:54
Nors padeti niekom ngl bet aciu uz informacija

SFEROS-PLANERA

2014-07-15 16:45
Ieškome investuotojų perkant žaidimą, norite prisidėti rašykite man į pm. Ačiū.

Kyres

2014-07-15 21:11
o tai kas dabar valdo žaidimą?tai kiek suprantu reikia daugiau žaidėju ir tada žaidimas atsigaus (išliks) ar aš teisingai supratau

Batja

2014-07-15 22:31
Geras budas saibu prasukt, kas nores padet DD

BornToBeALegend

2014-08-14 13:45
Galėjo koks ant keršto ištraukt duomenų bazę, žaidimo failus iš ftp ir juos padalint. Būtų buvęs pats saldžiausias kerštas..

Lukasrus

2014-10-14 22:59
Vaje kokie protingi Planera zaidejai Ypac "Sferos-Planera" seklys morka Zaidimas buvo populiarus tik one . lt pazinciu portalo givavimo laikais. Asmeniskai manes tu cia nepritrauktum, nes cia atgyvena ne zaidimas. Ar nebus cia koks moderatorius sia tema sukures is pavydo jog niekas pelnu su juo nepasidalino, A?

Puslapiai: 1  


© 2009 - 2020 Sferos v1.04     Pranešti apie klaidą     Papildyti aukso atsargas