Pirmas puslapis      Apie žaidimą      Registracija      Forumas       Taisyklės       DUK          

Sferos

2511 metais navigacijos klaida nubloškia erdvėlaivį su keliais tūkstančiais žmonių į ZG-78 galaktikos planetą. Tik per stebuklą likusiems gyviems tenka nelengva užduotis - atkurti civilizaciją.

Neilgai trukus prasideda tarpusavio nesutarimai, žmonės išsisklaido nedideliais būreliais po visą planetą ir pradeda statyti daug atskirų miestų. Pritrūkę resursų jie nuolat atakuoja vieni kitus, grobdami maistą, geležį, naftą ir mineralus. Technologijos greitai tobulėja ir žmonės, ilgai netrukę, išranda branduolinius ginklus.

Kai planeta ima balansuoti ant atominio karo ribos, vienoje oazėje netikėtai randama didelė juoda sfera. Nors niekas negali paaiškinti jos kilmės, visi pradeda jausti pagarbią baimę sferos savininkui, kuris greitai tampa beveik nenugalimas. Keli galingi miestai sujungia savo karines pajėgas į aljansą ir perima sferą, o buvusį jos sąvininką sulygina su žeme. Aljanso viduje prasideda rietenos dėl valdžios ir jis skyla į kelis aljansus, mirtinai nesutariančius tarpusavyje.

Po kurio laiko randama dar viena, ryškiai raudona sfera, galingesnė už juodąją. Vėliau viena po kitos randamos dar penkios sferos - oranžinė, geltona, žalia, mėlyna ir, pati galingiausia, balta. Aljansų tarpusavio karai tampa dar žiauresni, nes juos valdo vienintelis noras - valdžios troškimas.

Nes tas, kuris nugalės visus ir surinks visas sferas, taps planetos valdovu...

 
© 2009 - 2020 Sferos v1.04     Pranešti apie klaidą     Papildyti aukso atsargas